Annonsera

Faje Gani
VD
0704-65 57 22
faje.gani@nojesguiden.se


Joakim Hampus
Försäljningschef print och online
073-4472562
joakim.hampus@nojesguiden.se


Pelle Tamleht
webbchef
070-633 2763
pelle.tamleht@nojesguiden.se

Anna Sandell
Marknadsassistent
073 - 546 62 44
anna.sandell@nojesguiden.se

Josefin Lundgren
Produktionschef
073-447 25 61
josefin.lundgren@nojesguiden.se


Rikard Arodén Jonsson
Marknad och Försäljning Stockholm
070 - 437 19 68

Sara Regnér
Marknad och Försäljning Stockholm
073-340 26 26

Matilda Freudenthal
Marknad och Försäljning Stockholm
073-324 02 28
 
Henning Wideberg
Regionchef Göteborg - Marknad
0708-28 13 71
 
Peter Magnusson
Marknad Malmö&Lund
070-760 88 77
 

CREATIVE SALES

Johan Majer
Head of Creative Sales
070-587 57 05
johan.majer@nojesguiden.se
 
Emilie Roslund 
Producent/Projektledare 
emilie.roslund@nojesguiden.se
 
Medhane Asefaw
Projektledare
medhane.asefaw@nojesguiden.se
 

PRISLISTOR OCH MATERIALSPECIFIKATIONER

Materialspec print

Materialspec online enkel

Prislista och fullständig materialspec online