Redaktionen

Du är alltid välkommen att höra av dig till oss med frågor, funderingar eller tips. Huvudkontoret är placerat i Stockholm men vi finns även i Göteborg och Malmö/Lund.

Stockholm
Slussplan 9, bv
111 30 Stockholm
info@nojesguiden.se
red@nojesguiden.se

Göteborg
Nöjesguiden
c/o Companeros
Södra Larmgatan 16
411 16 Göteborg

Malmö/Lund
Stora Nygatan 38 
211 37 Malmö 
 

Redaktion

Amat Levin
Chefredaktör
amat.levin@nojesguiden.se

Martin Petersson
Art Director
martin.petersson@nojesguiden.se

Pelle Tamleht
Webbchef, Krogredaktör Stockholm
pelle.tamleht@nojesguiden.se
 

Parisa Amiri
Redaktör nöjesguiden.se
parisa.amiri@nojesguiden.se

Vendela Lundberg
Klubbredaktör Stockholm
vendela.lundberg@nojesguiden.se

Greta Thurfjell
Webbreporter 
greta.thurfjell@nojesguiden.se



Patrik Forshage
Skivredaktör
patrik.forshage@nojesguiden.se


Amanda Mann
Moderedaktör
amanda.mann@nojesguiden.se
 

 
Elis Burrau
Litteraturredaktör


 
Alf Tumble
Dryckesredaktör
 
 
Jimmy Håkansson

 


Victor Schultz
Filmredaktör
victor.schultz@nojesguiden.se

Anders Karnell
Konstredaktör
anders.karnell@nojesguiden.se


Maina Arvas
Scenredaktör
maina.arvas@nojesguiden.se

Michael Gill 
Spelredaktör
michael.gill@nojesguiden.se

Göteborg
 

Björn Werner
Redaktör Göteborg
bjorn.werner@nojesguiden.se

 

Kalle Wannerskog
Krogredaktör Göteborg
kalle.wannerskog@nojesguiden.se

Julia Ivarsson
Klubbredaktör Göteborg
julia.ivarsson@nojesguiden.se

Mikaela Blomqvist
Konst/Scenredaktör Göteborg
mikaela.blomqvist@nojesguiden.se

Malmö/Lund


Camilla Almqvist Terán
Redaktör
camilla.almqvist.teran@nojesguiden.se
 


Erik Neppelberg
Krogredaktör Malmö/Lund
erik.neppelberg@nojesguiden.se


Malin Wester
Klubbredaktör Malmö/Lund
malin.wester@nojesguiden.se

Julia Holst
Konst/Scenredaktör Malmö
julia.holst@nojesguiden.se


Övriga skribenter nås via fornamn.efternamn@nojesguiden.se